Plastová-plastohliníková okna Internorm

Internorm - průkopník v okenní branži již 79 let - skýtá permanentní inovace a trvalý kontinuální vývoj - jako např. technologie FIX-O-ROUND Technology, celistvou fixaci skleněné tabule po celém obvodu.

Nesrovnatelné vlastnosti plastu nabízejí perfektní kvalitu, vynikající funkčnost, nejlepší tepelnou a zvukovou izolaci a možnosti individuálních řešení. Četnými variantami tvarů a barev máte možnost vytvořit si okna dle Vašich představ.

Po celém obvodu bezpečně a promyšleně.

Mnohé okenní tabule skla jsou spojeny s rámem pouze v několika bodech. U Internormu se "FIX-O-ROUND Technology" postará o celoobvodovou fixaci skla - a to sériově.

FIX-O-ROUND Technology:
výhoda této technologie spočívá v celoobvodovém spojení okenního rámu s tabulí skla. Tím se značně vylepší stabilita, tepelná a zvuková izolace, bezpečnost proti vloupání a funkceschopnost okna po celou dobou životnosti. Speciálně vyvinuté lepidlo zaručuje na jedné straně pevné spojení skla s rámem, na druhé straně však umožní snadnou výměnu tabule skla zevnitř.

 
   
         
Nejprve se svařený profil křídla mechanicky úhlově sevře. Poté se tabule skla vloží do rámu a vycentruje.   Zbylá štěrbina mezi sklem a rámem se po celém obvodu vyplní speciálně vyvinutým lepidlem.   Osazením zasklívací lišty se zakryje lepicí spára. Sklo lze tedy vyměnit pouze zevnitř. Tím se zvýší i bezpečnost proti vloupání.

 

Od klasických designů až po moderní prosklenou architekturu.

Se čtyřmi rozdílnými designy okenních křídel můžete přizpůsobit design Vašeho okna stylu Vašeho domova. Designy lze také kombinovat s dřevo-hliníkovými okenními systémy.

Vetro-Design: nyní NOVĚ! Moderní prosklená architektura s celoprosklenými křídly tvoří vytváří čisté, inovativní a v jedné rovině lícující elementy.

Premium-Design: jedinečný design okna, vytvořený renomovanými designéry, Vás okouzlí souhrou konvexních a konkávních křivek.

Klassik-Design: jednoduchý, časově neomezený a klasický profil zaujme svým tradičním, rovným tvarem.

Softline-Design: harmonie a estetika v perfektním provedení - veškeré viditelné hrany jsou zaobleny (bez znázornění).

 
   
         

Vetro-design:
Nyní NOVĚ! Klasický a rovný prosklený design - umožňuje bezrámovou architekturu.

 

Premium-design:

Kombinace konvexních a konkávních křivek.

 

Klassik-design:

Jednoduchý a rovný design.

 

Četné možnosti uzpůsobení.

Plastové okno od Internormu obdržíte v bílém plastu zevnitř a vně. Okna můžete mít i ve třech rozdílných provedeních.

Provedení Exclusiv: na vnější straně se nachází hliníkový profil, který může být ve všech barvách Internormu; vnitřní strana okna je v bílém plastu. Navíc můžete volit barvu těsnění - světle šedou nebo černou.

Provedení Decor: na vnitřní straně se nachází fólie v dekoru dřeva, provedena ve třech odstínech: dub zlatý, oregon nebo ušlechtilá bílá a dekor ořechu (pro okenní systém PASSION);

Provedení Prestige: kombinace Exclusivu a Decor, tzn. vně hliníkový profil a zevnitř fólie v dekoru.

 
   
         

Provedení Exclusiv
vně hliníkový profil ve všech barvách Internormu; zevnitř bílý plast.

 

Provedení Decor
zevnitř fólie v dekoru; vně bílý plast.

 

Provedení Prestige
vně hliníkový profil ve všech barvách Internormu; zevnitř fólie v dekoru.

ŘEZY OKNY