Světlo a stín dle chuti a libosti!

Ochrana proti nežádoucím pohledům a protislunenční ochrana doplní okno na zcela funkční jednotku. V létě udrží Vaše místnosti chladné, v zimě se postará o dodatečnou tepelnou izolaci a dle potřeby chrání před hlukem, zvědavými pohledy a nevítanými hosty.

Nabízíme Vám rolety a okenice v různých modelech a provedeních, i s integrovanou protisluneční ochranou, ale také interiérové a venkovní žaluzie.

Protisluneční ochranu a ochranu proti nežádoucím pohledům zvenku můžete mít také zabudovanou přímo v okně, tzn. chráněnou mezi okenními tabulemi - bližší informace ke zdvojeným okenním systémům z plasthliníku - DIMENSION 4 a PASSION 4 - popř. dřevohliníku - VARION 4  a  EDITION 4 - pod [Okna].

 
   
         

Kromě minirolet (obr.) existují ještě rolety pro novostavby, předsazené rolety a předsazené rolety pod omítku; a to také v designérské variantě s oblou schránkou.

 

Venkovními žaluziemi můžete nastavitelnými lamelami individuálně regulovat teplo a sluneční svit; perfektně kombinovatelné se systémy ochrany proti hmyzu.

 

Okenice z hliníku lze sestavit dle libosti (panely, ozdobné dílce atd.), jsou k dodání s pevnými nebo přestavitelnými, pohyblivými lamelami a se sítí proti hmyzu.